Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Antrenoryum Çünkü Sporu Seviyorum

Antrenoryum, sporun bütün paydaşlarını bir araya getirmeyi kendine vazife edinen, sporu her yerde ve her zaman ulaşılabilir kılmak isteyen bir şirkettir.Modern hayatın yoğun temposunda sporu es geçmemeniz için her daim çaba gösterecek olan Antrenoryum, sporun en doğru adresi olma yolunda ilerlemektedir.
En kaliteli eğitmenlerden, diyetisyenlere ve fizyoterapistlere kadar sporun bütün paydaşlarının yer aldığı Antrenoryum, sporu bir yaşam tarzı olarak benimsetebilmek, milletimize katkı sağlayabilmek ve sporun bütün paydaşlarına istihdam sağlayabilmek adına hizmet vermektedir.
Antrenoryum, müşteri odaklı ve verimliliği merkeze alan bir yönetim anlayışına sahiptir. Bu yaklaşım doğrultusunda Antrenoryum, spor kulüpleri, spor federasyonları ve spora yatırım yapmak isteyen saygın kuruluşlarla iş birlikleri ve ortaklıklar yapacaktır.
Antrenoryum olarak isteğimiz, sporun birleştirici ve iyileştirici gücünden yararlanarak, toplumun bütün fertlerinin faydalanacağı ve paylaşacağı bir spor bilinci oluşturmaktır.
Bu bilinci yaratıp, yayabilmek adına çeşitli sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçireceğiz.
Spor vasıtasıyla içimizdeki gücü ortaya çıkarıp, hayatlarımızda değişimi başlatacağız.