Neden Antrenoryum

Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Antrenoryum Çünkü Sporu Seviyorum
Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?
Sitemize giriş yaptınız ve özel ders almak istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Öncelikle Ders Almak İstiyorum sekmesine tıklayarak ya da Üye Ol butonumuzda Ders Almak İçin seçeneğine tıklayarak, üyelik sayfamızdan üyeliğinizi oluşturmalısınız.

Üyeliğinizi oluşturup kullanıcı girişinizi yaptıktan sonra tek yapmanız gereken hangi branşta veya hangi eğitmenden ders almak istediğinizi belirlemek olacaktır. Eğitmenlerimiz sekmesinden bütün eğitmenlerimizi inceleyebilir ve branş çubuğumuzdan sadece istediğiniz branşın eğitmenlerini de ekrana getirebilirsiniz.

Ayrıca Branşlar sekmesinden ders almak istediğiniz branşı seçerek, branşla ilgili temel bilgileri alıp, Eğitmenini Seç butonuna tıklayarak, o branşta ders veren eğitmenlerimizi keşfedebilirsiniz.

Kendinizi bir eğitmenle sınırlamak zorunda olmadığınızı da hatırlatmak isteriz. Kullanıcı girişinizi yaptıktan sonra Ders Almak İstiyorum sekmesinden, spesifik bir eğitmen belirtmeden ders talebinizi oluşturabilir ve o branşın bütün eğitmenlerine iletebilirsiniz. Amaçlarınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun birçok eğitmenle birden iletişime geçebilir ve aldığınız geri dönüşleri değerlendirmenizde kullanabilirsiniz.

Amacınıza en uygun eğitmeni belirlerken, ders verdikleri konumlara dikkat etmelisiniz. Çalışmak istediğiniz eğitmenleri belirlerken, ders verdikleri branşları, aldıkları eğitimleri ve sahip oldukları sertifikaları detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca eğitmenlerimizin profil sayfalarında kendilerini tanıttıkları yazılara göz atabilir, videolarını seyredebilir ve diğer öğrencilerin yorumlarını okuyabilirsiniz.