Neden Antrenoryum

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Antrenoryum Çünkü Sporu Seviyorum
Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?Alanında her türlü donanıma sahipsin ve spora, eğitime olan tutkunu insanlarla paylaşmak istiyorsun ancak nereden başlayacağını bilmiyor musun? Sporun doğru adresi Antrenoryum, sporu seven insanlarla seni buluşturmak için burada.

Yapman gereken ilk şey sitemize üye olmak. Üye Ol butonunda Ders Vermek İçin seçeneğine tıklayarak, üyelik sayfamıza ulaşıp gerekli bilgileri doldurarak üyeliğini oluşturmalısın. KVKK gereği onay sürecinin ardından üyeliğin oluşturulacak ve bunun bildirimini alacaksın. Üye olarak, aldığın eğitimleri, sahip olduğun sertifikaları ve ders verdiğin branşları profilinde sergileyebileceksin.

Üyelik süren dolduğunda sadece sitemizde yer alabilir ve sitemizin işleyişini görebilirsin. Ders almak için talepte bulunan üyelerimizin iletişim bilgilerine ulaşabilmek ve gelen ders tekliflerine geri dönüş sağlayabilmek için üyeliğini uzatmalısın. Üyeliğini uzatmak için eğitmen girişini yaptıktan sonra üyeliğimi uzat menüsünden tercih ettiğin süre kadar üyelik satın almalısın. Üyelik süren boyunca, kullanıcılarımızdan direkt olarak sana gelen ders taleplerini görüp, telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçebileceksiniz. Sana uygun derslerde geçerli olan 10 adet taleple ilgilenme hakkın olacak. Profil sayfana 1 adet profil resmi ve kendini tanıttığın kısa bir yazıyı ekleyebileceksin. Gelen ders tekliflerine, tek bir mesaj ile direkt olarak site üzerinden geri dönüş sağlayabilme imkanına sahip olacaksın.

Ayrıca profilini çeşitli özelliklerle güçlendirmek için ek paketler de satın alabilirsin. Bu ek paketler fotoğraf, video ve ekstra taleple ilgilenme haklarını içerir.