Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Antrenoryum Çünkü Sporu Seviyorum
Müşterimizin Yorumu H. İ. 5 Yıldız
6 yaşındaki oğlum için hareket eğitimi düşündüğüm sırada siteden haberdar oldum. Evime yakın birebir hareket eğitimi dersleri veren güvenilir ve profesyonel bir eğitmen bulmak zordu ancak devreye Antrenoryum girdi. İsteklerimizi çabucak anlayıp, organizasyonu sağladılar ve alanında uzman bir eğitmenle çalışmaya başladık. Sonrasında da süreci titizlikle takip etmeye devam ettiler. İletişim konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık. Antrenman programını da oğlumun ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırladılar. Oğlumun kısa sürede kaydettiği gelişim ve değişim görmeye değerdi. Bize sporu sevdiren Antrenoryum'a sonsuz teşekkürler!
Müşterimizin Yorumu İ. D. 5 Yıldız
Antrenoryum ile internette gezinirken tanıştım ve site üzerinden medikal pilates ile ilgili sorularımı içeren bir form doldurdum. Çok kısa sürede açık ve net cevaplar ile tarafıma geri dönüş yaptılar. Ardından işin uzmanı bir eğitmene yönlendirdiler ve detaylı bilgiler aldım. Süreç boyunca samimi bir şekilde yaklaştılar ve çok ilgi gösterdiler.
Müşterimizin Yorumu S. Ö. 5 Yıldız
Özge hocamızla bizi buluşturan Antrenoryum'a çok teşekkür ederiz.
Müşterimizin Yorumu T. U. 5 Yıldız
Antrnoryum ile yeni tanıştım diyebilirim. Boks sporu ile ilgileniyorum, arkadaşımın tavsiyesi ile başladık. Kısa zamanda çok yol aldık ve donanım, teknik konusunda çok iyiler, ilgilenen herkese tavsiye ediyorum.