Hakkımızda

Hakkımızda

Antrenoryum Çünkü Sporu Seviyorum
Antrenoryum, sporun bütün paydaşlarını bir araya getirmeyi kendine vazife edinen, sporu her yerde ve her zaman ulaşılabilir kılmak isteyen bir şirkettir. Modern hayatın yoğun temposunda sporu es geçmemeniz için her daim çaba gösterecek olan Antrenoryum, sporun en doğru adresi olma yolunda ilerlemektedir.

En kaliteli eğitmenlerden, diyetisyenlere ve fizyoterapistlere kadar sporun bütün paydaşlarının yer aldığı Antrenoryum, sporu bir yaşam tarzı olarak benimsetebilmek, milletimize katkı sağlayabilmek ve sporun bütün paydaşlarına istihdam sağlayabilmek adına hizmet vermektedir.

Antrenoryum, müşteri odaklı ve verimliliği merkeze alan bir yönetim anlayışına sahiptir. Bu yaklaşım doğrultusunda Antrenoryum, spor kulüpleri, spor federasyonları ve spora yatırım yapmak isteyen saygın kuruluşlarla iş birlikleri ve ortaklıklar yapacaktır.

Antrenoryum olarak isteğimiz, sporun birleştirici ve iyileştirici gücünden yararlanarak, toplumun bütün fertlerinin faydalanacağı ve paylaşacağı bir spor bilinci oluşturmaktır.

Bu bilinci yaratıp, yayabilmek adına çeşitli sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçireceğiz.

Spor vasıtasıyla içimizdeki gücü ortaya çıkarıp, hayatlarımızda değişimi başlatacağız.
Yaza Hazır Mısın
7/24 Güç Egzersiz Spor
Sağlıklı Olmak İçin Sporun Adresi
Neden Antrenoryum ?Spor yapmak istiyorsunuz ancak çok yoğun bir temponuz mu var? Uzun süreli taahhütlerle kendinizi bir yere bağlamak istemiyor musunuz?

Antrenoryum tam bu noktada devreye giriyor. Türkiye'nin her bölgesinde uzman antrenörler ile çalışmanızı sağlıyoruz. Zaman ve konum problemini ortadan kaldırıyoruz. Antrenörlerimizin eğitimi, sertifikaları ve nitelikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Çalışmak istediğiniz antrenörümüzle, birlikte belirlediğiniz konumda ve zamanda, en kısa sürede spora başlıyorsunuz. Diyetisyen, özel eğitim öğretmeni ve fizyoterapist ihtiyacınızı da gideriyoruz. Tüm yaş gruplarına ihtiyaç ve amaca özgü, kişiselleştirilmiş, en verimli ve kaliteli hizmeti vermek için hizmetinizdeyiz.
Vizyonumuz
VizyonumuzAntrenoryum olarak, günümüzde oldukça yaygın hale gelen hareketsizlik problemine çözüm bulmak istiyoruz ve genci yaşlısı herkesin belli bir spor kültürüne sahip olabilmesini amaçlamaktayız. Sporu bir yaşam biçimi haline getirebilmeyi, kendimize vizyon edinmiş bulunmaktayız.
Misyonumuz
Misyonumuz Antrenoryum olarak misyonumuz sporu seven herkesi buluşturabilmektir. Her geçen gün sporun bütün paydaşlarına ulaşabilmek ve en kaliteli eğitmenlerden, diyetisyenlere, fizyoterapistlere kadar spora tutku duyan bütün bireylerin arasında bir köprü görevi görmek istiyoruz.
Kalite Politikamız
Kalite PolitikamızAntrenoryum'da alanında en iyi okullarda eğitim gören ve sürekli gelişime açık, bildiklerini insanlarla paylaşabilmek için yanıp tutuşan ve iletişimi kuvvetli eğitmenlerimizi, diyetisyenlerimizi ve fizyoterapistlerimizi bünyemizde bulundurmak istiyoruz. Ziyaretçilerimizin istediği şekilde, istediği zaman ve mekanlarda, doğru bir şekilde spora ulaşabilmesinin mücadelesini veriyoruz ve sporun bütün paydaşlarının memnuniyeti için her geçen gün daha çok çabalıyoruz.
Neden Antrenoryum ?
154 EĞİTMEN SAYISI
103 KARŞILANAN DERS SAYISI
109 TALEP EDİLEN DERS SAYISI
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ