Eğitmen Bul
Kaan Barış Acar

Kaan Barış Acar

Verdiği Dersler:Hareket Eğitimi, Fonksiyonel Antrenman, Fitness, Düzeltici Egzersiz
Okul:Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Bölüm:Antrenörlük Eğitimi
Sertifika Onayı:Ereps Corrective Exercise Specialist, Ereps Personal Trainer Level 4 Sertifikaları
Şehir:ÇANAKKALE
Hangi branşta ders almak istersiniz?
Nasıl ders almak istersiniz ?
İl seçiniz
İlçe seçiniz
Tarih
Saat Aralığı Seçiniz
Notunuz
Ders teklifi alabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Aldığı Eğitimler
Ereps'ten level 4 personel trainer, corrective exercise specialist ve functional training eğitimlerini aldım. Australia Sport Institue'den sportsman and fitness nutrition, basic postural analysis and corrective exercise and samples, metabolic rate up, functional training techniques, hypertrophy and fat burning, functional dynamic suspension training, purpose-built fitness training programming design, exercise preparation and programming eğitimlerini aldım.Yiğit Ceylan hocanın güç ve hız antrenmanları workshop'una katılım sağladım. Quadro Athletics'den diz yaralanmaları eğitimine katıldım. Son olarak da İrfan Gülmez hocamızın Atletik Performans Akademisi'nde vermiş olduğu yüzme kara çalışmaları eğitimine katılım sağladım.
İş Deneyimi ve Sporcu Geçmişi
Sporu 5 yıldır amatör olarak yapmaktayım, öğrendiklerimi önce kendi antrenmanlarıma sonra da çalıştırdığım öğrenci ve sproculara uygulatarak 3 yılımı geçirdim.
2020 yılında başlayarak 1.5 sene boyunca Çanakkale'de bir spor salonunda çalıştım. Ardından salon işlerini bırakarak sadece özel ders vermeye başladım ve halen devam etmekteyim.