Şartlar ve Koşullar

İade Şartları


6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsımda alıcının, satın aldığı ürün veya hizmetler hiçbir koşul belirtmeksizin 14 gün içerisinde cayma hakkını kullanarak iade edebilme hakkı vardır. Cayma hakkını kullanmak için alıcıların destek@antrenoryum.com adresine e-posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Cayma hakkı, alıcının satın alma işleminin onaylanmasından itibaren en geç 14 gün içerisinde yapılmalıdır.
 
İade edilecek ürün veya hizmetin antrenoryum.com tarafından incelenip iadeye uygun olup olmadıkları değerlendirilir. Bu işlemin süresi maksimum 7 gündür. Ürün veya hizmetin iadesine uygun olduğunun değerlendirilmesi takdirinde ürün veya hizmetin bedeli, alıcıya hangi ödeme aracı ile satın alım yapmışsa o şekilde geri ödenir. Bunun da süresi maksimum 7 gündür. Kredi kartlarında bankadan kaynaklı gecikmelerden dolayı antrenoryum.com sorumlu değildir.
 
Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, alıcının onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. antrenoryum.com üzerinden üyelik paketi satın alan eğitmenler, herhangi bir ders talebiyle ilgilendiğinde veya iletişime geçtiğinde iade alma hakkı sonlanır.
 
Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamaz. Eğitmenlerin satın aldıkları ek paketler, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler kapsamındadır ve iade edilemezler.
 
Kart ile alınmış mal veya hizmetin iadesi durumunda satıcı, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcıya nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani satıcı, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, üye işyeri yani satıcı, ilgili tutarı, bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince alıcıya nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, alıcının bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.
 
6502 Sayılı yasa kapsamı dışındaki ticari nitelikteki işlerde ayıp, gizli ayıp veya iadeye ilişkin hususlarda Türk Ticaret Kanunu hükümleri geçerli olacaktır.
 
antrenoryum.com sitesine bizden kaynaklanan sistemsel sebeplerden dolayı ulaşılamaması durumunda kullanmadığınız süre kadar üyeliğiniz uzatılacaktır.
 
antrenoryum.com gerekli durumlarda, sitede yer alan kullanıcılara bilgi vermeksizin ücret politikasını değiştirme yetkisine sahiptir. Bu ücret değişikliğinden sitede kayıtlı olan kullanıcıların üyelik süreleri dolmayan üyeler etkilenmeyecektir. Kullanıcılar, üyeliklerini yenilemek istediklerinde yeni ücret politikası geçerli olacaktır.